O nas

Blooms Boutique Hostel, Inn & Apartments mieści się w czarującej zabytkowej kamienicy Willi Kwiatowej z 1903 roku. Budynek został odnowiony we współczesnym stylu nie tracąc jednocześnie ducha przeszłości. Blooms Hostel Inn & Apartments posiada 123 miejsca noclegowe w 41 pokojach o różnym standardzie i typie.

Obiekt podzielony jest na :

  • piętro INN – pokoje prywatne z łazienką,
  • piętro HOSTELOWE – pokoje wieloosobowe ze wspólną łazienką na piętrze
  • piętro APARTAMENTOWE – 4 komfortowe apartamenty. W każdym z nich znajdują się przestronne sypialnie, łazienka z prysznicem, w pełni wyposażona kuchnia oraz salon wypoczynkowy z tv.

Część pokoi usytuowana jest od strony dziedzińca, a część ma piękny widok na pobliskie stare kamienice Poznania. Dysponujemy także pokojami z przestronnym balkonem, gdzie w okresie letnim można cieszyć się słońcem.

Różnorodność, wyposażenie oraz metraż pokoi, jakie oferujemy naszym Gościom, sprawia, że Blooms Hostel Inn & Apartments jest dogodnym miejscem dla Wszystkich szukających komfortowego wypoczynku w przystępnej cenie. Rodziny z dziećmi jak i grupy zorganizowane, komfortowo poczują się w pokojach hostelowych lub w apartamentach. Nasze położenie w samym centrum Poznania zapewnia idealny dojazd do większości Instytucji Kulturalnych i biznesowych jak i obiektów targowych, w ciągu kilkunastu minut, dlatego Blooms docenią osoby przyjeżdżające w celach służbowych. Natomiast bliskość barów, restauracji, muzeów oraz centrum kulturalno-handlowego Stary Browar, sprawia, iż Blooms jest idealnym punktem startowym dla osób przyjeżdżających w celach turystycznych, aby zwiedzać Poznań.

Znajdą nas Państwo tuż przy głównej – pieszej arterii miasta Poznań – ul. Półwiejskiej. Blooms Hostel Inn & Apartments otoczony przez zabytkowe kamienice, wyróżnia się współczesnym stylem, nie tracąc jednocześnie ducha przeszłości. Wchodząc przez bramę na dziedziniec mają Państwo możliwość podziwiania zabytkowej ceglanej elewacji. Po lewej stronie znajduje się wejście, a recepcja umieszczona jest na 2 piętrze. Tam przywita Państwa nasz personel, który dostępny jest 24 h/dobę.